Hayalim Bi' Çiftlik

Enerjisi Çok Yüksek Bi’ Çadır

Cinch çadırları kolay açılma kavramını saniyelere indiriyor.

Tam pansiyon ve açık büfe gibi kavramlar size kuantum fiziği kadar yabancı mı ? O zaman siz de bizdensiniz, otelci değil çadırcısınız 🙂

Ve sürekli ilerleyen teknoloji elbette çadır tasarımlarını da değiştiriyor. Hemen ekleyelim, bu yeni tasarımlar, üşengeçlerin bahanelerini de sıfırlama yolunda ilerliyor.

Saniyeler içinde açılıp kapanabilen bir çadır olan Cinch, iki tarafına eklenebilen tentelerle yaşam alanını %75 oranda artırılabiliyor. Cinch, çadır tabanında kullanıcıları rahatsız edebilecek nesneler karşı da ekstra kalın ve su geçirmez zemin örtüsünden imal edilmiş.

Bu kadar da değil ama… Cinch çadırının alameti farikalarından biri de isteğe bağlı eklenebilen güneş panelleri… Bu panellerden elde edilen enerjiyi depolayan 13.000mAh kapasiteli güç ünitesiyle birlikte Cinch; akıllı telefon, kablosuz hoparlör gibi USB bağlantılı cihazları şarj edilebiliyor.

Yuvarlak bir sırt çantasına sığan Cinch, basit bir hareketle açılıyor ve yine oldukça basit bir şekilde eski pozisyonuna döndürülebiliyor. Cinch çadırın 2, 3 ve 4 kişi olmak üzere 3 farklı boyu bulunuyor. Cinch’in 2 kişilik ve 3 kişilik versiyonuna 190 pound, 4 kişilik versiyonuna ise 220 pound karşılığında sahip olabilirsiniz.

h/t: bigumigu

 

 

Bir Soru Sorun

yorum

Son aktif üyeler

Şu an yakınlarda aktif olan üye yok

Üyeler

Henüz kimse kayıt olmamış!

Çevrimiçi kişiler

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok